wchodzimy do salonu empik, kierujemy się na dział prasa kobieca, szybko przegladamy wszystkie polskie sesje, można to nazwać zboczeniem zawodowym, przeklinamy co lepsze sesje do których miało sie propozycje, siegamy po mądrzejsze kobiece gazety, a tam? cóż tam może być jak nie milion artykułów o walentynkach, miłości i seksie. tak tak droga polsko został już tylko miesiac do najważniejszego dnia w roku. 

nie chce powiedzieć, ze artykuły o wyżej wymienionej tematyce nie mogą być interesujące jednak w tym roku nic mnie ani nie zbulwersowało, zaciekawiło, ani tez nie dowiedziałam się niczego nowego. jedyne co polecam w kwestii miłosci i seksu to wobraźnia oraz spontaniczność. 

"Pewna para powiedziała mi : seks jest wtedy, gdy siedzimy razem na kanapie i czytamy." proste przyjmeności są czasami najlepsze. 


Pasja pochłania nas całkowicie, ogrania ciało, serce, umysł. Pozwala się wznieść w rejony, które nie dają się opisać słowami. Jeśli coś takiego nam się trafi w potrafimy się tej pasji naprawdę poddać, mamy wielki szczeście.  


Name:

Komentarze:

20.01.2010, 14:29 :: 83.1.85.7
krzysiek
hej, fajnie piszesz odezwij się na studio@recko.com.pl
www.recko.com.pl to jeśli interesuje Cię co robie :), ale napisz jeśli znajdziesz chwilkę na mila , pozdrówki i miłego dzionka K.R